
Titlurile de Stat Fidelis emise de catre Ministerul Finantelor in luna iunie intra la tranzactionare pe Bursa de Valori Bucuresti, potrivit unui comunicat al BVB.
Ministerul Finantelor (MF) a atras, in luna iunie, 939,5 milioane lei (442,7 milioane lei pentru emisiunile in lei si, respectiv, 95,4 milioane euro pentru emisiunile in euro), prin a sasea oferta primara de vanzare de titluri de stat...
Informatie preluata din publicatia "Bursa.ro - Piaţa de capital" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro