Preşedintele Nicuşor Dan participă la Summitul Flancului Estic de la Gdansk

Preşedintele României, Nicuşor Dan, va participa la cea de-a doua reuniune a Summitului Flancului Estic (Formatul Helsinki), care se va desfăşura la Gdansk, în Polonia, pe data de 25 iunie 2026.

Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2023 InfoBursa

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro