
Cătălin Predoiu a publicat marţi un mesaj amplu pe Facebook în care justifică decizia sa şi a altor colegi liberali de a vota pentru învestirea Guvernului Veştea, calificând gestul drept o prioritizare a interesului general faţă de cel de partid.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro