
Nicoleta Pauliuc, europarlamentar PNL şi fost secretar general al partidului, a publicat duminică un mesaj amplu pe Facebook în care acuză existenţa unor campanii coordonate de presă şi de social media în favoarea taberei lui Ilie Bolojan, pe care le califică drept la fel de agresive ca cele care l-au promovat pe Călin Georgescu.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro