
Ministerul Economiei, Digitalizării, Antreprenorialului şi Turismului prelungeşte sesiunea de depunere a proiectelor pentru programul SME Eco-Tech, dedicat digitalizării şi ecologizării IMM-urilor din industria prelucrătoare, ca urmare a neepuizării bugetului disponibil.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro