
Ministerul Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului şi Turismului (MEDAT) a început să contribuie activ, alături de societatea civilă, la dezvoltarea digitalizării şi la protejarea infrastructurii digitale, declară Adrian Dragomir, directorul Direcţiei Generale pentru Comunicaţii Electronice, Politici şi Strategii în Digitalizare din cadrul MEDAT.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro