
Ministrul desemnat al Energiei, Bogdan Ivan, a declarat luni, în cadrul audierilor parlamentare pentru învestirea Guvernului Veştea, că reducerea participaţiei statului în companiile strategice din energie nu reprezintă un interes pentru România.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro