
Ministrul iranian de Externe, Abbas Araghchi, a avertizat duminică că orice amestec în gestionarea de către Teheran a Strâmtorii Ormuz, în afara cadrului protocolului acordului semnat cu SUA la 17 iunie, riscă să crească tensiunile în regiune.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro