
Primăria Sectorului 1 a activat măsurile de sprijin pentru cetăţeni în contextul temperaturilor foarte ridicate anunţate pentru perioada următoare, conform campaniei and #8222;Sectorul 1 în siguranţă pe timp de caniculă and #8221;. Cetăţenii afectaţi de caniculă pot beneficia de apă potabilă, spaţii răcoroase şi asistenţă medicală de bază.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro