
Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, a declarat miercuri, într-o postare pe reţelele de socializare, că steagul şi imnul Rusiei nu pot fi utilizate la Cluj-Napoca, nici măcar în cadrul unei competiţii sportive, cum este Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică, care va avea loc în oraş în perioada 26-28 iunie şi la care vor participa şi sportivi ruşi, transmite Agerpres.
Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro