CONFERINTA „DIGITALIZARE SI SIGURANTA CIBERNETICA" Adrian Dragomir, MEDAT: and #8221;Finanţăm transformarea digitală a sectoarelor economice-cheie and #8221;

22 iunie 2026

Ministerul Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului şi Turismului (MEDAT) a început să contribuie activ, alături de societatea civilă, la dezvoltarea digitalizării şi la protejarea infrastructurii digitale, declară Adrian Dragomir, directorul Direcţiei Generale pentru Comunicaţii Electronice, Politici şi Strategii în Digitalizare din cadrul MEDAT.

Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2023 InfoBursa

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro