2.000 de salariaţi ai CFR Marfă, lăsaţi fără reprezentare; sindicatul cere dialog urgent cu ministrul Miruţă

27 iunie 2026

Federaţia Naţională Feroviară Mişcare Comercial Vagoane a transmis sâmbătă că aproximativ 2.000 de salariaţi ai CFR Marfă au fost lăsaţi, practic, ai nimănui, într-un moment dramatic pentru ei şi pentru familiile lor, în timp ce politicienii par preocupaţi de alte priorităţi.

Informatie preluata din publicatia "Bursa" - citeste integral articolul - click aici

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2023 InfoBursa

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro